Przygotowania ruszają pełną parą. Jestem jednym z Orgów, więc widzę wszystko „za kulisami”. Wszyscy uwijają się jak w ukropie. Atmosfera jest równie nerwowa jak w 2005 roku, ale teraz widać że doświadczenia poprzedniej edycji pozwalają nam na więcej działań. Rawdanitsu: szef wszystkich szefów trzyma rękę na pulsie, pilnuje żeby nikt się nie opierdzielał i żeby prace szły ciągle naprzód. Zamieszanie w szeregach OoO wprowadziła na chwilę tzw. „Sprawa Maciusia”, ale sytuacja została szybko opanowana.
Przyszli konwentowicze tłumnie oblegają tablicę OoO. Pojawiają się coraz to nowe pomysły na stroje i na zniżki, no i oczywiście wszystkim chodzi po głowie temat tańca na rurze, ale chyba zapomniałem o tym wspomnieć a to przecież temat gorący aż parzy! Ale od początku: nasza koleżanka Ogoniok znana również jako Ruda postanowiła na Oldtown zatańczyć na rurce. Oczywiście nie topless (bo przecież po co ma być widać od razu wszystko) tylko w mokrym podkoszulku. Chyba nie muszę mówić jak wyglądała reakcja 99% shamowych facetów (wolnych). Naliczyłem co najmniej pięciu którzy nie pojawili się od tamtej pory, mogę tylko przypuszczać co jest tego powodem ;) W wyniku tego globalnego podniecenia trzeba było obstawić stanowiska osobistego ochroniarza(Ja) oraz kochanka(Wolv). Nie specjalnie spodobało to się niektórym amantom, ale ja nie narzekam, jako ochroniarz będę musiał być przy nich cały czas, a że mam z Wolvem dużo do pogadania to mi akurat pasuje 
Ufff koniec tego gadania o Oldtown, kto nie był: niech przybędzie, kto był: niech powraca, a kto nie chce być: to zdrówka życzę.
A teraz idziemy na jednego…